Darbo skelbimai

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

Galioja iki: 2019.07.31

Miestas: Marijampolė

Peržiūrėti skelbimą Siųsti cv

CECHO ĮRENGIMŲ PLOVĖJAS(-A) (DARBUI NAKTĮ)

Galioja iki: 31.07.2019

Darbo pobūdis

  • Įmonės padalinių biudžetų sudarymas ir vykdymo kontrolė;
  • Finansinių duomenų analizė, veiklos rodiklių prognozavimas;
  • Periodinių veiklos ataskaitų rengimas;
  • Gaminių savikainų skaičiavimas;
  • Ekonominis modeliavimas;
  • Finansinių analizės metodų, sistemų ir įrankių tobulinimas bei rengimas;
  • Investicijų efektyvumo ir atsipirkimo vertinimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai);
  • Kompiuterinis raštingumas (ypač geras MS Excel išmanymas);
  • Patirtis vystant arba palaikant BI įrankį (QlikView, Qlik Sense, Power BI);
  • Verslo valdymo sistemos MS DYNAMICS NAV išmanymas ir darbas duomenų bazėmis SQL - būtų privalumas
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas, analitiniai sugebėjimai, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas dirbti profesionaliame kolektyve;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas bei tobulinti savo asmenines kompetencijas.
Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

  • Žuvų produktų gamybos įrengimų ir cecho plovimas naktimis.
  • Darbas naktimis nuo 19.00 iki 07.00 val. slenkančiu grafiku.

  • Savarankiškumas, atsakingumas;

  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo.
Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame.