Darbo skelbimai

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Galioja iki: 2019.09.29

Miestas: Kaunas

Peržiūrėti skelbimą Siųsti cv

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) EKSPORTUI

Galioja iki: 29.09.2019

Darbo pobūdis

  • Ryšių palaikymas su esamais klientais ir naujų klientų paieška užsienio rinkose;
  • Produktų vystymo planų rengimas, kainodaros formavimas;
  • Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • Strateginės rinkos analizė, naujų produktų poreikio identifikavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • Pardavimų proceso koordinavimas;
  • Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai

  • Daugiau nei 2 metų sėkminga darbo patirtis eksporto srityje (FMCG sektoriuje - privalumas);
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Būtina sėkminga aktyvių pardavimų darbo patirtis dirbant su verslo klientais;
  • Geri bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Kruopštumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą;
  • Puikios anglų kalbos žinios, kitos kalbos - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Nuolatinius mokymus, tobulėjimo galimybes;
  • Puikią ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Darbo pobūdis:

  • Ilgalaikės pardavimų strategijos kūrimas ir vystymas užsienio rinkose;
  • Naujų rinkų ir galimybių paieška;
  • Pardavimų komandos valdymas, ugdymas;
  • Klientų poreikių analizė ir individualių sprendimų paieška;
  • Pardavimų skyriaus procesų tobulinimas.

Reikalavimai:

  • Strateginis valdymas, argumentuotas sprendimų priėmimas, tikslo siekimas;
  • Pardavimų patirtis užsienio rinkose;
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios anglų bei rusų kalbų žinios;
  • Patirtis greito apyvartumo sektoriuje (FMCG) būtų privalumas.