Darbo skelbimai

NAUJŲ PRODUKTŲ KŪRIMO TECHNOLOGAS

Galioja iki: 2018.11.30

Miestas: Marijampolė

Peržiūrėti skelbimą Siųsti cv

Galioja iki: 30.11.2018

Darbo pobūdis

  • Naujų žuvies gaminių receptūros kūrimas ir gamybos technologijos tobulinimas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas;
  • Technologinio proceso priežiūra ir kontrolė;
  • Žaliavų ir gaminių kokybės kontrolė;
  • Technologinių kortelių, instrukcijų sudarymas;
  • Produktų savikainų ir išeigų skaičiavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis maisto pramonės technologo, maisto inžinerijos srities išsilavinimas;
  • Analogiško darbo patirtis maisto gamybos įmonėje (žuvies produkcija -privalumas);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Kūrybiškumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

Mes Jums siūlome

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo.