Naujienos

Naujienos

UAB „ICECO žuvis“ baigė įgyvendinti projektą „Investicijos į žuvų perdirbimo veiklą“

2018.09.27

UAB „ICECO žuvis“, juridinio asmens kodas 304096588 baigė įgyvendinti projektą „Investicijos į žuvų perdirbimo veiklą“ Nr. 66PR-KM-16-1-00050-PR001 (toliau – Projektas), finansuojamą Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo, Lietuvos Respublikos ir nuosavomis lėšomis. UAB „ICECO žuvis“ Projektui įgyvendinti numatyta skirti iki 690 191,25 Eur Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo bei iki 230 063,75 Eur Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų finansinė parama. Projektas įgyvendintas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 metų veiksmų programose penktojo Sąjungos prioriteto „Prekybos ir perdirbimo skatinimas“ priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ įgyvendinimo taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. lapkričio 30 d. įsakymu Nr. 3D-884 „Dėl Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 metų veiksmų programos penktojo Sąjungos prioriteto „Prekybos ir perdirbimo skatinimas“ priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“. Projekto įgyvendinimo metu buvo atliktas žuvies perdirbimo cecho kapitalinis remontas bei įsigyta žuvų perdirbimui reikalinga įranga. Projekto įgyvendinimas leidžia padidinti žuvies produktų gamybos apimtis, perdirbti didesnius žaliavos kiekius, maksimaliai ir tinkamai perdirbti šalutinius produktus, didinti gamybos našumą, produkcijos kokybę bei žaliavos išeigą.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2018“ parodoje

2018.05.02

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo vienoje didžiausių pasaulio žuvies ir jūros gėrybių gaminių parodoje „SEAFOOD Expo Global 2018“, kuri vyko balandžio 24-26 dienomis Briuselyje, Belgijoje. Čia susitiko daugybė kompanijų iš daugiau nei 140 šalių ir galėjo pristatyti savo gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas. „Seafood Expo Global“ – puiki galimybė pristatyti savo žuvies bei jūros gėrybių gaminius potencialiems užsienio šalių prekybos partneriams, bei apžvelgti visas jūros maisto rinkos naujausias tendencijas ir pokyčius. „ICECO žuvis“ šia proga pasinaudojo ir džiaugiasi, jog vėl turėjo galimybę užmegzti daugybę naujų kontaktų su užsienio partneriais, kurie jau dabar labai vertina įmonės produkciją, parduodamą didžiuosiuose Vakarų Europos prekybos tinkluose.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2017“ parodoje

2017.04.28

Balandžio 25-27 dienomis UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo Briuselyje (Belgijoje) vykstančioje didžiausioje pasaulyje tarptautinėje žuvies ir jūros gėrybių gaminių parodoje – „SEAFOOD Expo Global 2017“. Šioje didžiulio masto parodoje susitinka ir savo produkciją, bei paslaugas pristato kompanijos iš daugiau nei 140 valstybių. „Seafood Expo Global“ parodos metu yra puiki proga pristatyti savo žuvies gaminius potencialiems užsienio šalių prekybos partneriams, bei vienoje vietoje apžvelgti visas jūros maisto rinkos tendencijas ir pokyčius. ICECO žuvis kompanija pristatė savo platų lašišos ir silkės gaminių asortimentą, kuris sulaukė daug dėmesio iš Vakarų Europos mažmeninės prekybos tinklų ir stambių užsienio distributorių. Įmonės direktorius, Darius Grubys, „Seafood Expo Global 2017“ parodą įvertino labai teigiamai ir pabrėžė, kad: UAB „ICECO žuvis“ tampa viena iš geriau žinomų ir tarptautiniu lygiu pripažintų Rytų Europos žuvies perdirbimo kompanijų. Tai byloja parodos metu užmegzti kontaktai su naujais užsienio partneriais, kurie labai įvertina tai, kad jau dabar įmonės fabrike gaminama produkcija parduodama didžiuosiuose Vakarų  Europos prekybos tinkluose”. Parodos metu, taip pat vyksta skaniausių ir išskirtiniausių rinkoje žuvies gaminių apdovanojimai – „Seafood Excellence Global“. Šiais metais į šio prestižinio industrijos konkurso finalą pateko ir ICECO žuvis įmonės gaminama marinuota ZIGMAS Bismarck silkė su spanguolėmis. Gaminys buvo įvertintas už geras skonines savybes ir ergonomišką pakuotę (daugiau apie gaminį: http://www.icecofish.com/produktas/bismarck-silkiu-file-marinate-su-spanguolemis).
READ MORE

Prekinis ženklas ZIGMAS apdovanotas „METŲ PREKĖS ŽENKLAS 2017“ konkurse

2017.03.17

Kartu su visais norime pasidžiaugti, kad UAB „ICECO žuvis“ didelio kolektyvo bendro darbo dėka, ZIGMO prekinis ženklas buvo apdovanotas Verslo žinių organizuojamame kasmetiniame konkurse METŲ PREKĖS ŽENKLAS 2017. Buvome apdovanoti už „ĮSPŪDINGĄ PREKĖS ŽENKLO ATGIMIMĄ“ ir sistemingą darbą, ko pasėkoje ZIGMAS yra tarp geriausiai žinomų ir labiausiai mylimų prekinių ženklų Lietuvoje. Reikia atkreipti dėmesį, kad prekiniai ženklai į apdovanojimus patenka analizuojant daug duomenų (pardavimų augimą, rinkos dalies pokyčius, vartotojų nuomonę, ...), todėl į konkursą patenka ne savo iniciatyva, bet yra išrenkami ir nominuojami autoritetingos komisijos.  Tarpusavyje konkuruoja kone keli tūkstančiai Lietuvos rinkoje esančių prekinių ženklų. Šis apdovanojimas atspindi, kad gaminame kokybišką ir paklausią žuvies produkciją, kurią apjungia mūsų visų mylimas prekinis ženklas ZIGMAS. Šį konkursą jau kelerius metus iš eilės organizuoja viena didžiausių pasaulyje rinkos tyrimų bendrovių „Nielsen“ ir verslo naujienų portalas ir dienraštis „Verslo žinios“.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2017“ parodoje

Balandžio 25-27 dienomis UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo Briuselyje (Belgijoje) vykstančioje didžiausioje pasaulyje tarptautinėje žuvies ir jūros gėrybių gaminių parodoje – „SEAFOOD Expo Global 2017“.

Šioje didžiulio masto parodoje susitinka ir savo produkciją, bei paslaugas pristato kompanijos iš daugiau nei 140 valstybių. „Seafood Expo Global“ parodos metu yra puiki proga pristatyti savo žuvies gaminius potencialiems užsienio šalių prekybos partneriams, bei vienoje vietoje apžvelgti visas jūros maisto rinkos tendencijas ir pokyčius.

ICECO žuvis kompanija pristatė savo platų lašišos ir silkės gaminių asortimentą, kuris sulaukė daug dėmesio iš Vakarų Europos mažmeninės prekybos tinklų ir stambių užsienio distributorių.

Įmonės direktorius, Darius Grubys, „Seafood Expo Global 2017“ parodą įvertino labai teigiamai ir pabrėžė, kad: UAB „ICECO žuvis“ tampa viena iš geriau žinomų ir tarptautiniu lygiu pripažintų Rytų Europos žuvies perdirbimo kompanijų. Tai byloja parodos metu užmegzti kontaktai su naujais užsienio partneriais, kurie labai įvertina tai, kad jau dabar įmonės fabrike gaminama produkcija parduodama didžiuosiuose Vakarų  Europos prekybos tinkluose”.

Parodos metu, taip pat vyksta skaniausių ir išskirtiniausių rinkoje žuvies gaminių apdovanojimai – „Seafood Excellence Global“.

Šiais metais į šio prestižinio industrijos konkurso finalą pateko ir ICECO žuvis įmonės gaminama marinuota ZIGMAS Bismarck silkė su spanguolėmis. Gaminys buvo įvertintas už geras skonines savybes ir ergonomišką pakuotę (daugiau apie gaminį: http://www.icecofish.com/produktas/bismarck-silkiu-file-marinate-su-spanguolemis).