Naujienos

Naujienos

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2019“ parodoje

2019.05.11

Gegužės 7-9 dienomis UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo kasmetinėje parodoje „SEAFOOD Expo Global 2019“ Briuselyje, Belgijoje. Paroda vyko jau 27-ąjį kartą ir yra viena iš didžiausių pasaulyje tarptautinė jūros gėrybių mugė, kurioje susitinka jūros gėrybių ir žuvies gamintojai. Šiemet parodoje apsilankė beveik 30 tūkst. pirkėjų, žuvies tiekėjų, žiniasklaidos atstovų ir kitų jūros gėrybių profesionalų iš 155 skirtingų šalių. Paroda sulaužė iki tol buvusį rekordą – šiemet parodoje dalyvavo net 2020 įmonių, kurios pristatė savo naujausius jūros gėrybių gaminius, paslaugas, perdirbimo ir pakavimo įrangą. Kaip ir ankstesniais metais, UAB „ICECO žuvis“ džiaugiasi galimybe pristatyti savo platų lašišos ir silkės gaminių asortimentą, susipažinti su naujausiomis jūros gėrybių ir žuvies gaminių tendencijomis, užmegzti naujus ryšius su užsienio partneriais , kurie padės UAB „ICECO žuvies“ produkcijai pasiekti dar daugiau Vakarų Europos prekybos tinklų.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SIAL Paris 2018“ parodoje

2018.10.27

UAB „ICECO žuvis“ siekia parodyti pasauliui savo platų lašišos ir silkės gaminių asortimentą ir spalio 21-25 dienomis, Paryžiuje, Prancūzijoje dalyvavo tarptautinėje maisto parodoje „SIAL Paris 2018“. Ši paroda yra įvardijama kaip didžiausia pasaulyje maisto inovacijų paroda. „SIAL Paris 2018“ parodoje dalyvavo virš 7200 maisto industrijos atstovų, apsilankė 310 tūkst. lankytojų iš skirtingų pasaulio šalių. „SIAL Paris“ yra unikali vieta, siūlanti išbandyti viso pasaulio skonius, tinkama tiek seniai veikiančios įmonėms, tiek maisto pramonės naujokams. Šiemetinė paroda orientavosi į frazę „Skonis-Tiesa-Prasmė“ (angl. Taste - True – Meaning), taip diktuodama madas ateities maisto industrijai. Parodos metu pristatytas išskirtinis „Food 360“ tyrimas, kuris atskleidė maisto vartojimo tendencijas, populiarėjančius produktus, maisto vertės grandinės pokyčius. UAB „ICECO žuvis“ iš parodos grįžo pasisėmusi naudingų žinių ir inovatyvių idėjų bei užmezgusi naujų ryšių su užsienio atstovais.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ baigė įgyvendinti projektą „Investicijos į žuvų perdirbimo veiklą“

2018.09.27

UAB „ICECO žuvis“, juridinio asmens kodas 304096588 baigė įgyvendinti projektą „Investicijos į žuvų perdirbimo veiklą“ Nr. 66PR-KM-16-1-00050-PR001 (toliau – Projektas), finansuojamą Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo, Lietuvos Respublikos ir nuosavomis lėšomis. UAB „ICECO žuvis“ Projektui įgyvendinti numatyta skirti iki 690 191,25 Eur Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo bei iki 230 063,75 Eur Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų finansinė parama. Projektas įgyvendintas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 metų veiksmų programose penktojo Sąjungos prioriteto „Prekybos ir perdirbimo skatinimas“ priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ įgyvendinimo taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. lapkričio 30 d. įsakymu Nr. 3D-884 „Dėl Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 metų veiksmų programos penktojo Sąjungos prioriteto „Prekybos ir perdirbimo skatinimas“ priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“. Projekto įgyvendinimo metu buvo atliktas žuvies perdirbimo cecho kapitalinis remontas bei įsigyta žuvų perdirbimui reikalinga įranga. Projekto įgyvendinimas leidžia padidinti žuvies produktų gamybos apimtis, perdirbti didesnius žaliavos kiekius, maksimaliai ir tinkamai perdirbti šalutinius produktus, didinti gamybos našumą, produkcijos kokybę bei žaliavos išeigą.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2018“ parodoje

2018.05.02

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo vienoje didžiausių pasaulio žuvies ir jūros gėrybių gaminių parodoje „SEAFOOD Expo Global 2018“, kuri vyko balandžio 24-26 dienomis Briuselyje, Belgijoje. Čia susitiko daugybė kompanijų iš daugiau nei 140 šalių ir galėjo pristatyti savo gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas. „Seafood Expo Global“ – puiki galimybė pristatyti savo žuvies bei jūros gėrybių gaminius potencialiems užsienio šalių prekybos partneriams, bei apžvelgti visas jūros maisto rinkos naujausias tendencijas ir pokyčius. „ICECO žuvis“ šia proga pasinaudojo ir džiaugiasi, jog vėl turėjo galimybę užmegzti daugybę naujų kontaktų su užsienio partneriais, kurie jau dabar labai vertina įmonės produkciją, parduodamą didžiuosiuose Vakarų Europos prekybos tinkluose.
READ MORE

UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo „SEAFOOD Expo Global 2019“ parodoje

Gegužės 7-9 dienomis UAB „ICECO žuvis“ dalyvavo kasmetinėje parodoje „SEAFOOD Expo Global 2019“ Briuselyje, Belgijoje. Paroda vyko jau 27-ąjį kartą ir yra viena iš didžiausių pasaulyje tarptautinė jūros gėrybių mugė, kurioje susitinka jūros gėrybių ir žuvies gamintojai.

Šiemet parodoje apsilankė beveik 30 tūkst. pirkėjų, žuvies tiekėjų, žiniasklaidos atstovų ir kitų jūros gėrybių profesionalų iš 155 skirtingų šalių. Paroda sulaužė iki tol buvusį rekordą – šiemet parodoje dalyvavo net 2020 įmonių, kurios pristatė savo naujausius jūros gėrybių gaminius, paslaugas, perdirbimo ir pakavimo įrangą.

Kaip ir ankstesniais metais, UAB „ICECO žuvis“ džiaugiasi galimybe pristatyti savo platų lašišos ir silkės gaminių asortimentą, susipažinti su naujausiomis jūros gėrybių ir žuvies gaminių tendencijomis, užmegzti naujus ryšius su užsienio partneriais , kurie padės UAB „ICECO žuvies“ produkcijai pasiekti dar daugiau Vakarų Europos prekybos tinklų.